ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Prekybos centras „Castle Mall“

2020/10/24 Administratorius 0 Komentarų

„Castle Mall“ prekybos centras su vandens pramogų parku 1995 metais išdygo šalia nedidelio Tailando miestelio – Kanchanaburi. Jame buvo kino teatras, prakybos centras, kavinės, atrakcionų ir vandens parkas. Kurį laiką ši vieta buvo pagrindinė vietinių gyventojų laisvalaikio leidimo vieta. Deja, bet linksmybės truko neilgai.

Prekybos centras „Castle Mall“

Regione greitai atsirado daugiau prekybos centrų ir didelė konkurencija buvo pagrindinė priežastis, kodėl atrakcionų parkas ir prekybos centras užsidarė 2005 metais. Netikėta prekybos centro savininko žmonos mirtis taip pat prisidėjo prie to, jog pagrindinis verslo vystytojas prarado susidomėjimą.

Prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelė

2005 metais daugelis parduotuvių čia jau buvo uždaryta, bet kino teatras ir nedidelė kavinukė dirbo dar 6 metus, kol galiausiai 2011 metais visas kompleksas buvo apleistas.

2010 metais šią gražią vietą sutepė žiauri žmogžudystė. 45 metų vyras automobilių stovėjimo aikštelėje nužudė savo žmoną ir paskui vandens atrakcionų parke nusižudė pats. Moteris buvo atrasta automobilyje su perpjauta gerkle, o jis pats šalia baseino su perdurtu kaklu. Vietiniai pasakoja, jog vyras turėjo rimtų psichologinių sveikatos problemų.

Castle Mall

Tai tikrai nėra pati jaukiausia vieta, kurią galima aplankyti šiame mieste. Milžiniškas prekybos centras su tamsiais koridoriais net ir dienos metu atrodo lyg iš siaubo filmo.

Šiandien čia liko tik nuniokotos patalpos, daugybę stiklo šukių, tušti baseinai, kuriuose jau beveik neliko vandens ir kraupi Aladino statula.

Apleistas prekybos centras Tailande
Kavinukė „HOT POT“, kuri čia paskutinė užvėrė duris.
Eskalatoriaus likučiai

Lipti į antrą aukštą nerizikavome. Pastato perdangos yra smarkiai pažeistos drėgmės.

Vandens pramogų parkas
Prekybos centras primena pilį iš siaubo pasakos
Automobilių stovėjimo aikštelė
Bokšteliai ir smailūs stogeliai – pagrindiniai akcentai
Manekeno koja

Pasivaikščiojimas truko gerą valandą. Įdomi ir išskirtinė vieta. Tikrai verta apsilankyti. Neįmanoma nepastebėti šios vietos. Ant kalvos esantis prekybos centras matosi beveik iš bet kurios Kanchanaburi vietos. Iki greito!

#Tailandas

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__