ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Apie

Apie autorių


IMG_7278 (2)Jau seniai domėjausi apleistomis vietomis. 2011-ais metais pradėjau jas fotografuoti ir pastebėjau,  kad miestų tyrinėjimu užsiima tikrai nemažai žmonių. Susiradau bendraminčių. Per kelis ateinančius metus iš įvairių miestų tyrinėjime patyrusių žmonių sužinojau daug apie šio meno formą.  Fotografuodamas apleistas vietas supratau, kad kiekviena jų turi savo unikalią istoriją. Praeidamas pro senus, apleistus pastatus dabar žvelgiu į juos visai kitaip, nei prieš keletą metų. Žvelgiu į juos su pagarba. Tapti miestų tyrinėtoju yra lengviau, nei jūs manote, bet atsargiai, tai ne visiems.

Apie puslapį

„Apleista zona” – tai puslapis skirtas miestų tyrinėjimui (angl. Urban Exploration). Šis hobis Lietuvoje dar yra naujiena, bet Amerikoje ir Rusijoje jau seniai propaguojamas. Miesto tyrinėjimų tikslas yra parodyti žmonės tamsiąją miesto pusę, pačias slapčiausias vietas, kurios daugeliui yra nematomos ir supažindinti su jų istorija. Puslapyje skelbsiu nuotraukas taip pat ir video medžiagą iš kelionių po apleistas vietas Lietuvoje ir užsienyje. Čia jūs susipažinsite su užmirstais miesto kampeliais, kurie kiekvienas slepia savo unikalią istoriją.

Autorinės teisės

Visa svetainėje esanti medžiaga yra tinklalapio autorių nuosavybė, jei nenurodyta kitaip. Svetainėje esančią informaciją draudžiama kopijuoti ir naudoti be svetainės autorių sutikimo. apleistazona@gmail.com

Komentarai

  1. Egidijus
    2013/12/01 - 10:34 pm

    Jūsų tinklapį radau atsitiktinai ieškodamas ar dar veikia Lino baseinas , tai peržiūrėjau visus reportažus jei taip galima pasakyti žiauriai patiko.Sužinai istorijos , pamatai vaizdus yra vietos ir pamąstymams……. Tęskite pradėtus darbus. Sėkmes!

  2. bbag
    2015/12/13 - 4:54 pm

    Nesveikas puslapis. Tęskite!

Parašykite komentarą

__