ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Kontaktai

Elektroninis paštas:

apleistazona@gmail.com

Skype:

Apleista Zona

Arba visuomet galite susisiekti asmenine žinute Facebook puslapyje.

Nerašykite norėdami sužinoti dominančio objekto koordinačių. Tokios informacijos neviešinu. Taip darau dėl pačių pastatų saugumo. Jeigu reportaže tai nėra paskelbta – klausti objekto koordinačių nėra jokios prasmės.

Komentarai

 1. Andrius
  2014/04/30 - 10:39 pm

  Fantastiškas puslapis

 2. Alvi
  2016/02/23 - 10:00 pm

  Labai įdomūs straipsniai, vaizdingi ir gražūs kadrai, profesionalu.
  Sekmės tyrinėjimuose!

 3. Eva
  2016/04/14 - 5:16 pm

  Sveikas Autoriau, tiesiog noriu pasakyti kad iš po jūsų straipsnių visi važiuoja ir išlaužo viską ką ten randa, dabar aš nuvažiavus ten pamatysiu dar baisesnių vaizdų, negu ten jūs fotografavot. Aš pati nežinau, kaip tai sustabdyti, bet manau, jeigu norim ką nors išsaugoti, o ne verkti, kad jau apleistas ar kažkas tokio – turim patys susiprasti. Tuoj ten bus išpeckiotos sienos, išlaužytos durys, viskas bus išversta gal net kelis laužiukus rasim. Taip pat švirkstų ir galiausiai užsimuš koks vaikas. Nieko aš nekaltinu, tiesiog sakau kaip yra ir kaip bus. Linkiu sėkmės, bet po tokių jūsų straipsnių visi ir lekia kažko išlupt, kažko išlaužyt ir t.t. Tikrai ne dėl apžiūrėjimo ar keletos nuotraukų. P.S. atsakymo galit nerašyt aš neskaitau komentarų ir neatsakinėju į juos.

  • Administratorius
   2016/04/14 - 6:30 pm

   Sveiki. Dėkui už nuomonę. Tema jau šimtą kartų apkalbėta. Tikrai ne visi į apleistas vietas eina laužyti durų. Didžioji dalis skaitytojų yra išsilavinę žmonės. Tikrai nėra taip, jog iš karto paskelbiu nuotraukas objektų, kurie dar yra neblogai išsilaikę. Dažniausiai laukiu momento, kuomet jis pats sunyksta ir tik tuomet skelbiu nuotraukas. Nustebtumėte sužinoję, kiek dar daug straisnių nėra paskelbta vien dėl to, jog į objektą nepradėtų plūsti smalsuoliai. Ar tarp mano straipsnių yra tokių gerai išsilaikiusių vietų su šalia nurodytomis koordinatėmis? Pirmoji projekto taisyklė yra apsaugoti objektus. Labai įdomu apie kokį konkrečiai objektą šnekate. Šia tema galima labai daug kalbėti, bet patikėkite – objektų išsaugojimas yra pirmoje vietoje ir labai jau seniai tyrinėtojams yra aišku kaip juos apsaugoti. Geros dienos.

 4. Audrius
  2016/06/27 - 6:39 pm

  Sveiki, būųtu puiku, jei būtų galimybė su jumis susisiekti, lauksiu atsakymo.

 5. Anonimas
  2019/08/13 - 9:59 pm

  sveiki butu idomu suzinoti apie klaipedos raj sernu miske esanti bunkeri ir apkasus kokia buvo jo paskirtis ir kam buvo jis naudojamas

 6. Anonimas
  2024/03/20 - 9:42 pm

  Sveiki, kaip gyvenate? Skaitau jus jau super senai, ar vis dar planuojate kažką įkelti? Lauksiu :)

Parašykite komentarą

__