ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Apleistas namas Dreižiuose

2014/02/12 Administratorius 4 komentarai

Apleistas namas Dreižiuose, arba Haunting in Dreižiai. Taip, interneto platybėse sklinda kalbos, kad Klaipėdos rajone, prie kelio Šilutė – Klaipėda stovi nedidukas namukas, kuriame naktinis velniai kadrilių šoka. Gal vaiduokliai ir egzistuoja, bet kol pats nepamatysiu – nepatikėsiu. Su ta mintimi ir išsiruošiau į „medžioklę“. Susikroviau daiktus, kuriu maniau reikės. EVP matuoklio ir švęsto vandens namie neradau, tai pasiemiau tik foto/video inventorių…

UžkardaNamas stovi prie miškelio. Aplink nė gyvos dvasios. Tik atvykus apėmė keistas jausmas. Siaubo filmai turbūt daro savo.

Baltų plytų namasSakoma, kad šiame baltų plytų name pasikorė trys žmonės.

Šulinys kiemeKraupus meškiukas

Namo, kuriame galimai vaidenasi vidus. Pirmas mus pasitiko šis kraupus meškiukas.

Pagrindinė patalpaUžmūrytas praėjimasPirmo aukšto kambarysLaiptai į palėpęNa ir pabaigai – garsioji palėpė. Internautų teigimu – vieta, kurioje buvo rasti pakaruokliai.

Šviesa palėpėjePalėpė

Galbūt žinote ka nors įdomaus apie šį namą? Pasidalinkite!

apleistazona@info.lt

 

#Šilutė

Previous Post

Next Post

Komentarai

 1. min
  2015/11/20 - 12:52 pm

  O aš tą namą norėjau pirkti :-)

 2. kb
  2017/04/16 - 10:01 pm

  Namo stogas per gaisra sudege ir igriuvo. Buvo sakoma, kad ne palepei vaidenasi o svetaineje apacioje. Kazkas begioja. Kad zmones ten isbuna 2 paras max ir paskui ima vaidentis. Manoma, kad ten buvo nuzudyta moteris. Namas kiek girdejau turejo daug savininku, ko tik nedare zmones, kunigus kvietes… Pritariu, nuvaziavus ten, kad ir namui jau sugriuvus, jausmas tikrai nekoks. Aciu uz straipsni, senai buvo idomu pamatyt kas to namo viduje, nes 15 metu vien ik vazineju pro ji, kazkada norejau uzeit, bet issigandau.

 3. Tomas
  2018/07/26 - 2:32 am

  Sveiki visi taipat su draugais susidimejome situo namu gaila bet dabar jis yra nugriuves ir sudeges i vidu neina ieiti bet su draugais nuvykus apie 3ryto pasivaikscioti aplink buvo tikrai nejauku pradejom fotografuoti ir pavyko pagauti tikrai kelis idomius kadrus pavizdziui kai rysku balta silueta ant stogo iskelusi ranka lyg motu kepure…

 4. Anonimas
  2019/10/24 - 9:57 pm

  Ar esate girdėjo kažką apie, namo kambaryje iš laidyti pinigai kampe? Reikia informacijos

Parašykite komentarą

__