ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Apleistas pastatas Nidoje

2015/08/23 Administratorius 1 Komentaras

Neišsiskiriantis apleistas pastatas Nidoje. Iš išorės smarkiai apaugęs krūmais, bet viduje pakankamai švarus. Švarus, nes dabar čia yra įrengta dažasvydžio aikštelė. Informacijos apie objektą atrasti nepavyko, bet akivaizdu, jog seniau čia buvo nemaža kavinė, nors viduje yra įrengti ir dušai, ir gyvenamieji kambariai. Galbūt poilsinė prie kopų su lauko baru. Spėlioti galima daug.

Nuotraukos:

Užkalti langaiUžkalti langai.

KeliukasMiško keliukas.

Apipaišyta sienaApipaišyta pastato siena.

ĮėjimasĮėjimas.

KiemelisVidinis kiemelis.

TerasaLauko terasa.

DušaiDušai.

KoridoriusVienas iš pastato koridorių.

VirtuvėBuvusi virtuvė.

GraffitiGraffiti.

TerasaViena labai erdvi lauko terasa.

KambarysGyvenamasis kambarys.

BarikadaFortifikacinė užtvara iš padangų.

StalasStalas kieme.

Dar vienas graffitiDar vienas neblogas graffiti.

PraėjimasPraėjimas tarp pastatų.

KėdėReklamos apsuptyje.

KubaiKubizmas.

KiemasPagrindinis kiemas.

Stogas Stiklinis stogas.

FotelisFotelis viename iš kambarių.

Apipaišyta sienaApipaišyta virtuvės siena.

PraėjimasUžkaltas praėjimas.

Tam kartui tiek.

Informacija atnaujinta:

Pasak vieno mūsų skaitytojo – „Čia nebuvo kavinė ar panašiai, čia buvo statomas restoranas, kuris iki galo ir nebuvo pastatytas.”

 

 

#Klaipėdos apskritis

Previous Post

Next Post

Komentarai

 1. Kaitra
  2015/12/29 - 6:12 am

  Deja deja, taciau „vienas jusu skaitytojas” yra siek tiek neteisus. 1972-1992 m. sioje vietoje (jei tiksliau siek tiek arciau pesciuju kelio i pliaza) veike saslykine „Sernas”, kuri buvo identiska Vilniuje esanciai salia Zaliuju ezeru (berods iki siol ji veikia) ir prie Plateliu ezero, netoli Plunges. Sias saslykines dar 1969 metais suprojektavo toks Jurgis Matuliauskas (mano mamos tolimas giminaitis, kuris mire siais metais).

  Saslykine „Sernas” veike iki 1992 m. kovo men. Veliau, sukurus UAB ir matyt atsiradus investuotojui, saslykine (kuri beje buvo iki puses zemeje) buvo demontuota (medines konstrukcijos), o betoniniai pamatai tiesiog uzkasti.

  Tiksli saslykines „Sernas” vieta: http://tinyurl.com/hhcoumb

  1994 m. pabaigoje buvo gautas leidimas sioje vietoje statyti nedideli viesbuti „Juodkrante” su restoranu. Prasidejo statybos darbai (1996 m. balandi), taciau 1999 m. buvo sustabdyti del lesu trukumo.

  Beje, sio viesbucio seimininkai (gal buve, o gal vis dar esami), 1992 metais is tuometines Vidaus reikalu ministerijos „mistiniu” budu nupirko kavine, esancia adresu D. Kuverto 13, Nida. Ta kavine (iki 1991 m. priklause Vidaus reikalu ministerijai) – tai atsikira istorija, kuria, esant poreikiui, galeciau papasakoti. Beje, 1992 metais toks adresas D. Kuverto g. 13 buvo panaikintas ir buvo veliau suteiktas kitam pastatui. Kai buvau Nidoje pries 3 metus, tos kavines pastato likuciai dar buvo like. Kaip dabar – nezinau ::)

Parašykite komentarą

__