ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Innlofjellet geležinkelio tunelis

2019/08/07 Administratorius 0 Komentarų

Dar viena vieta Norvegijoje. Šį kartą išskirtinai po apsilankymo šioje Skandinavijos šalyje, fotoaparato kortelę užpildė tik požeminės vietos. Šiandien apsilankysime uždarytame 342 metrų ilgio geležinkelio tunelyje.

Vittingfossbanen buvo siaurojo geležinkelio atkarpa (Holmestrand-Vittingfossbanen), kuri buvo atidaryta 1902 metų Rugsėjo 30 dieną. Geležinkelis pakeitė arklių transportą iš Vittingfoss Bruk. Traukinys tuo metu turėjo du maršrutus. Vienu vyko iš Holmestrando į Hillestadą, kitu – iš Hofo į Hvittingfossą.

Geležinkelio tunelis no

Tai buvo vienintelis tunelis šioje trasoje. 1938 metais Jis buvo uždarytas dėl keleivių srauto sumažėjimo. 1982 metais vietinė valdžia tunelyje atliko gaisro bandymą, siekiant nustatyti tam tikros rūšies izoliacinių medžiagų degumą. Šiandien tunelį pasiekti nėra labai sudėtinga. Reikia tik gerų žygio batų ir šiek tiek kantrybės.

PradžiaPradžia. Įėjimas gerokai apgriuvęs.Tunelis

TunelisIš pradžių tunelis labiau primena apleistą kasyklą.Tunelis

Vėliau tunelis įgauna formą.

Apipaišytos sienosTunelisTunelisTunelisTunelio pabaigaTunelio pabaiga. Greitu metu pasidalinsiu nuotraukomis ir įspūdžiais iš dar vienos įdomios vietos Norvegijoje. Iki greito!

Įėjimas į tunelį:

59°28’59.5″N 10°18’54.0″E

#Norvegija

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__