ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Apleista sodyba prie magistralės

2016/06/16 Administratorius 0 Komentarų

Užsiimant štai tokia neįprasta veikla, miestų tyrinėjimu, bėgant laikui galima išsiugdyti „uoslę“ neįprastoms vietoms. Tada pro akis nepraslysta joks įdomesnis objektas. Einant šimtus kartų mindžiotais šaligatviais yra „skenuojamas“ miestas, keistai atrodančios teritorijos. Ieškoma apžėlusių takelių, apkerpėjusių sienų, surūdijusių geležinkelio bėgių ir panašių apleistumo požymių. Štai toks paieškų procesas yra pats įdomiausias. Na, o ši sena vieta būtent taip ir buvo pastebėta. Tiesa, pastebėjau aš ją jau prieš gerus ketverius metus. Važiuojant autostrada Vilnius – Klaipėda puikiai matosi ši sena sodyba. Jog teritorija yra visiškai apleista tapo aišku patikrinus palydovo nuotraukas. Link namuko neveda joks takelis. Deja, bet apie pačią sodybą papasakoti negaliu. Nepavyko atrasti konkrečios informacijos. Mano spėjimas būtų, jog žmonės iš čia išsikraustė panašiai tuo metu, kai buvo nutiestas magistralinis kelias.

Nuotraukos

Dnepr-3Senas rusiškas šaldytuvas. 60-ieji.

Pagrindinis kambarysPagrindinis miegamasis su „pečiumi“.

Apleista krosnisPati krosnis – sunaikinta. Kas per Černobylio reikaliukai? Apsauga nuo benamių?

Meškiukas

Kaubojaus diržasGeriausias vakaro atradimas buvo šis kaubojiškas diržas su „patronais“. Iš pradžių pagalvojau, jog tikras…

Knygos1969-ųjų leidimo literatūra.

Kelių eismo taisyklėsKelių eismo taisyklės. 70-ieji.

Užrašai Seni užrašai.

Senos knygosSenos knygos.

Tam kartui tiek. Vieta man patiko. Atradome daug senos literatūros, įdomių vaikiškų žaislų. Pasitaikius progai čia dar tikrai apsilankysime. Iki greito!

#Klaipėdos apskritis

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__