ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Atlantis viešbučio baseinas

2017/04/02 Administratorius 0 Komentarų

Dar vienas objektas, kuris buvo aplankytas kelionės į Portugaliją metu. Vieta buvo aptikta, kai važiuojant pro šalį akis užkliuvo  už apleistos teritorijos, kurioje matėsi aukštas tramplynas. Šis olimpinis baseinas yra mėgstama vietinio jaunimo susirinkimų vieta. Užsilipus ant tramplyno atsiveria puikus vaizdas į vandenyną.

Istorija

Viešbutis „Atlantis“ buvo pradėtas statyti 1970-aisiais ir  jau po poros metų statybos buvo užbaigtos ir ši penkių žvaigždučių vieta tapo visos salos simboliu. Buvo pastatytas visas pramogų kompleksas, turistų miestelis, kuriame buvo 311 kambarių turintis viešbutis, atskiri prabangūs apartamentai, naktinis klubas, restoranas, boulingas, trys teniso kortai, jojimo centras, baras, prekybos centras ir olimpinio dydžio baseinas.

Baseino sprogdinimasBaseino tramplynai sprogdinamo viešbučio fone.

Atlantis baseinasSena nuotrauka. Viešbutis „Atlantis“ gyvavimo metais.

Šis poilsio kompleksas buvo labai populiarus ir lankomas iki pat 2000-ųjų, kai prasidėję oro uosto plėtros darbai pasmerkė „Atlantis“ viešbutį. Poilsio miestelis buvo nugriautas buldozeriais, o viešbutis susprogdintas. Vienintelis „Atlantis“ pėdsakas šiandien yra išlikęs didžiulis plaukimo baseinas.

Persirengimo kabinosBaseino persirengimo kabinos. Visos apleistos baseino patalpos šiai dienai yra naudojamos dažasvydžio treniruotėms rengti.

Persirengimo kabinosApleistas barasApleistas baras požeminiame komplekso aukšte.

Pisuarai

Tramplynai ĮėjimasĮėjimas į baseino teritoriją. Apačioje – persirengimo kabinos.

VarlinukasVaikų baseinas.

VirtuvėRestoranasRestoranas. Kairėje pusėje esantys restorano langai buvo nukreipti į vandenyną, o pro dešinėje sienoje esančius storo stiklo langus buvo galima stebėti plaukiojančius žmones.

StiklasKeturių sluoksnių stiklas turėjo atlaikyti milžinišką vandens spaudimą.

LaiptaiŠuolio pakylaTramplynaiAtlantis baseinasVaizdas iš viršausPakylaTramplynaiPlūduras

Baseino teritorija buvo greitai apžiūrėta ir pajudėjome toliau. Išeinant atvyko kadastrininkai ir pradėjo matuoti teritoriją. Panašu, jog greitai neliks paskutiniojo „Atlantis“ pėdsako. Iki kito karto!

 

#Portugalija

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__