ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Melnragės sporto salė

2021/04/25 Administratorius 0 Komentarų

Jau rytoj (2021-04-26) visoje šalyje duris po ilgos pertraukos vėl atvers sporto klubai ir salės, bet šiandien prisiminkime vieną, kurios durys jau niekuomet nebebus varstomos. 1993-ais metais visai šalia jūros buvo pastatyta didžiulė metalinių konstrukcijų sporto salė su tribūnomis, persirengimo kabinomis ir pirtimi.

Iki pat 2016-ųjų čia treniravosi Klaipėdos badmintono, salės tinklinio komandos. 2013-ais metais vyko pasaulio lietuvių sporto žaidynės. Plečiantis naftos pramonei, teritorija pateko į suskystintųjų gamtinių dujų stoties apsauginę zoną, kuriuoje bet kokia sportinė ar visuomeninė veikla yra draudžiama.

Foje
Tuščias inventoriaus sandėlis
Persirengimo kambariai ir dušai
Reliktas
Tokiais laipteliais buvo galima pakilti į antrą aukštą, kuriame yra įrengtos tribūnos ir trenerių – teisėjų kambarėliai.
Sirgalių zona

Melnragės sporto salė kadaise buvo atiduota Klaipėdos miesto savivaldybei už dyką, o dabar „Klaipėdos nafta“ pastatą susigrąžino už kiek daugiau, nei 600 tūkstančių eurų. Greitu metu prasidės salės rekonstrukcijos darbai ir čia į modernų pastatą persikels įmonės administracijos darbuotojai.

#Klaipėdos apskritis

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__