ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Kai nutyla muzika. Naktinis klubas Klaipėdoje

2017/07/14 Administratorius 0 Komentarų

Neperseniausiai sužinojau apie naują urbanistinių erdvių tyrinėjimo šaką. Senose erdvėse įsikūrę baldų komisai suteikia puikią progą smalsiems miestų istorijos tyrinėtojams iš arčiau susipažinti su unikalia savo miesto urbanistine istorija. Šiandien apie buvusį naktinį klubą „Fabrik“ Klaipėdoje.

Trumpai apie vietą

Paprastai naktinių klubų gyvenimas būna palyginus trumpas. Praeina keli metai ir aktyvi publika jau reikalauja naujovių. Labai normali naktinių klubų šeimininkų praktika yra pasilikti tose pačiose patalpose, bet pakeisti pavadinimą ir interjerą. Būtent taip nutiko ir su didžiausiu naktiniu klubu Klaipėdoje „Fabrik“. Pirmieji šio didžiulio trijų aukštų pastato savininkai buvo jūrų krovos kompanija „Klasco“. Senieji miesto gyventojai tikrai turėtų prisiminti, jog jau septyniasdešimtaisiais čia vykdavo šokiai. Po kiek laiko patalpose duris atvėrė baras. Lietuvai atgavus nepriklausomybę pastatas buvo renovuotas ir čia atsirado naktinis klubas „Nova“. Tai buvo moderniausia garso ir šviesų įranga aprūpinta vieta. Bėgant metams keitėsi pavadinimai. Klubas „Indigo“, vėliau – „Global“, „Dada“, „Kiwi“ir galiausiai naktinis klubas „Fabrik“. Pastarasis buvo suskirstytas į tris skirtingas erdves, kuriose skambėjo skirtinga muzika. Metai bėgo, pavadinimai keitėsi, bet visuomet ši vieta galėjo pasigirti vienu dalyku. Tai iki šiol yra daugiausiai žmonių talpinantis naktinis klubas uostamiestyje.

Žengiam vidun

cctvPrie įėjimo pasitinka kelios vaizdo stebėjimo kameros.

Salė„Melodijos“ salė.

BarasPaveikslas

TualetaiTualetai pirmame aukšte.

VIPRitmasNuoroda į „Ritmo“ salę. Deja, bet durys buvo užrakintos.

VeidrodisOriginalus veidrodis laiptinėje.

ĮėjimasĮėjimas į salę.

Staliukas salėjeVirtuvėVirtuvėPragaro virtuvė.

SalėSalė pirmame aukšte.

Salė„Pauzės“ salė su didžiuliu baru.

StaliukasPaveikslasKrėslaiBarasLiustra :)Šiuo metu naktinis klubas yra parduodamas. Ieškomi nauji šeimininkai ir investuotojai.

Panašu:
Apleistazona.lt/kino-teatras-vaidila
#Klaipėdos apskritis

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__