ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Apleista kavinė „Vėjas“

2016/07/29 Administratorius 1 Komentaras

Šiais laikais keliauti tampa jau net madinga. Kelionėje praleistas laikas dažnai nuvargina ir atima visas jėgas, todėl būtina pailsėti. Keliaujančius ir daug laiko praleidžiančius kelyje kviečia magistralių pakelėse įsikūrusios kavinės ir restoranai – čia užsukus galima skaniai pavalgyti ir atsipūsti bent valandėlei. Kavinė „Vėjas“ laukia visų, kurie nori pailsėti ir skaniai užkąsti.

Štai tokiais skambiais žodžiais mus šiandien pasitinka dar vienas įdomus apleistas objektas Vilniuje. Visai neseniai rašiau apie tai, kaip dažniausiai vyksta naujų objektų paieška, Tąkart neminėjau, jog kartais naujos vietos atrandamos netyčia pravažiavus posūkį. Amerikietiško „gargalo“ išblukęs „Coca – cola“ stendas, vegatacijos užpulta ir uždominuota sena degalinė, tušti garažai ir purškiamais dažais apipaišytas pastatas šlaitiniu stogu tiesiog kvietė užsukti. Kaip jau minėjau – buvome visiškai nepasiruošę, dėl to nuotraukomis atskleidžiau tik dalį viso grožio. O vieta išties graži ir kiekviena nauja vieta dažniausiai sukelia tam tikras asociacijas. Vasariškos saulės įkaitinto kelio, gaiviųjų gėrimų iškabos ir pakabinamo ventiliatoriaus derinukas į atmintį sugražino JAV kino kūrėjų šedevrus. 

Kavinė „Vėjas“ lankytojus pradėjo vilioti šiek tiek seniau, nei prieš 14 metų. Dėl ko ir kada užsidarė  – nėra aišku, bet panašu, jog užsidarė dar labai neseniai. Vidaus patalpų būklė palyginus tikrai nebloga.Reklaminis stendasVeiksmas nuo dešimt iki dešimt!

DegalinėŠi apleista degalinė pirmiausiai ir krito į akį. Tik privažiavus arčiau pasimatė ir netoliese stovinti apleista kavinė.

DegalinėŽvelgiant iš kitos perspektyvos. Apleistazonamobilis.

Vėjas sena fotoKavinės interjeras prieš vienuoliką metų.

Ši vieta net ir būdama apleista vis dar susilaukia nemažai dėmesio. Fotografuojant teritoriją iš kavinės išlindo kolega su fotoaparatu ir nurūko ryškinti nuotraukų. Tapo aišku, jog vieta nėra saugoma ir sužibo viltis, jog galbūt skaitytojams pavyks parodyti ką nors naujo.

ĮėjimasŽengiame į vidų.

Pagrindinė patalpaPagrindinė kavinės patalpa su baru ir židiniu, kuriame būdavo kepami steikai.

Baras

VirtuvėKavinės virtuvė.

TVSudaužytas televizorius.

LaiptaiPakilimas į motelį.

Antras aukštasAntras aukštas. Švenčių salė su balkonu.

AntisAnties imitacija.

KoridoriusGyvenamieji kambariai.

kambarių durys

ApartamentaiApleistas viešbučio kambarys.

TeritorijaKavinės teritorija žvelgiant pro laiptinės langą.

Viduje tikrai neužtrukome labai ilgai. Požeminis aukštas taip ir liko neapžiūrėtas, bet be trikojo ir prožektoriaus leistis žemyn tikrai nesinorėjo. Palieku tai kolegoms iš Vilniaus. Vietą užskaitau.

Šaltinis:
Meniu.lt

 

#Vilnius

Previous Post

Next Post

Komentarai

  1. Anonimas
    2016/10/13 - 8:51 am

    Gal sia kavine dovanoja ? Turime svajone prikelti apleista pastata ar kavine antram gyvenimui .

Parašykite komentarą

__