ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Eismo įvykis Karostoje

2016/09/16 Administratorius 2 Komentarai

Neseniai vykusios kelionės į Latviją metu atsirado proga nuotraukose užfiksuoti gan įdomų eksponatą. Važiuojant link garsiųjų Liepojos fortų šalikelėje kolega pastebėjo puikiai užmaskuotą miško kraštovaizdžiui nebūdingą objektą. Šis apleistas smėlio spalvos sedanas tikrai nebūtų toks įdomus, jeigu ne vieta, kurioje jis buvo paliktas. Bandžiau ieškoti informacijos apie šį automobilį ir kodėl jis buvo paliktas palei mišką einančio kelio griovyje, bet informacijos jokios neatradau. Nuodugniau apžiūrėjus paliktą automobilį buvo prieita prie vieningos nuomonės. Labai panašu, jog kadaise jis išgyveno autoavariją. Automobilis yra iš karto už kelio vingio, o pačio stogas smarkiai deformuotas. Galbūt Jūs žinote tikslią šio automobilio istoriją, o gal pavyko atpažinti markę? Labai lauksiu žinučių komentaruose arba el. paštu: apleistazona@gmail.com

Nuotraukos:

Automobilio avarijaAutomobilis žvelgiant iš priekio.

Apleistas automobilisAplamdytas automobilio galas.

Apleistas automobilisSalonasPrietaisų skydelis.

VariklisVariklio skyrius.

Apleistas automobilisApleistas automobilis prie kelio.

Savo duomenų bazėje turiu išsisaugojęs šio eksponato koordinates. Su kolegomis exploreriais mielai pasidalinsiu. Iki!

Skaitytojų versijos

1. Mano žinioje, 199 – Kažkelintais metais keturi žmones žuvo vietoje. Matomai automobilis paliktas kaip paminklas, prieš kelio remontą jis buvo giliau toje pelkėje, Remontuojant ištraukė arčiau kelio.

2. Liepojoje gyenantis žmogus pasakojo, kad mašiną vairavo kažkokio vietinio gangsterio žmona, draugė ar dukra, Nepamenu. Tais laikais tai buvo bragni ir galinga mašina (V6 tai spėju minimum 3,0) lakstė ir padarė avariją, ligu liko gyva. Kaip paminklą mašiną ten paliko, Pripylė betono, kad niekas neišvežtų ir paskleidė žinią, kad jei kas ją išveš tai suras ir pakas (nužudys). Tai tipo nuo tol ir stovi.

#Latvija

Previous Post

Next Post

Komentarai

  1. Skaitytojas
    2016/09/16 - 5:44 pm

    Ratlankiai RENO automobilio :)

  2. Anonimas
    2016/09/16 - 5:47 pm

    Jei buciau vietoje kartu su fotografu pasakyciau tikslia automobilio marke ir galbut modeli :)

Parašykite komentarą

__