ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Apleista kepykla Žemaitijoje

2018/03/19 Administratorius 0 Komentarų

Visai neseniai puslapis apleistazona.lt žengė dar vieną mažą žingsnelį ir susikūrė instagram paskyrą. Taigi, dalis skaitytojų jau matė, jog šį savaitgalį kažkur važiavome, kažką fotografavome ir akivaizdu – kažką turėtumėm greitai aprašyti. Kurį laiką galvojau, kaip reikėtų apibūdinti mūsų aplankytą objektą. Galbūt „Apleista kepykla su patogumais“. Iš tiesų – sunku nuspręsti ko pastate yra daugiau. Didžiulis dviejų aukštų pastatas, kurio pirmame aukšte kadaise buvo kepykla ir baseinas, o antrame – didžiulė sporto salė. Apie objekto lokaciją šį kartą nepateiksiu jokių užuominų. Pasistengsime gerai išlikusį pastatą tokiu ir palikti.

KoridoriusĮėjus patenkame į pagrindinį koridorių. Iš esmės tik jis vienas ir jungia visas patalpas. Tiesiai prieš mus – administracija. Per daug nieko nelaukdami žengiam vidun.

AdministracijaAdministracijaAdministracines patalpas sudaro du tarpusavyje sujungti kambariai.

AdministracijaAdministracijaĮmonės finansai – daug susikaupimo reikalaujantis reikalas.

KepyklaKepyklos patalpas sudaro daug skirtingo ploto patalpų. Krosnys ir visi įrengimai – palikti dulkėti.

KepyklaKepyklaDuonos formelėsFormelės duonai.

LaikrodisTurbūt naujas mėgstamiausias užsiėmimas apleistuose pastatuose – ieškoti sustojusių laikrodžių ir juos fotografuoti. Dažniausiai sustoja po penktos valandos.

SaugyklaProdukcijos sandėliavimo patalpa. Nėr bundelių

MikseriaiTešlos maišymo aparatai.

Kepyklos patalpaKepyklaTešlos maišymo aparataiKepyklą greitai apžiūrėjome ir pajudėjome apžiūrinėti likusio pastato.

LaiptinėPrieiname nedidelę laiptinę. Pirmame aukšte liko baseinas su pirtimi. Eime iš pradžių apžiūrėti juos, o paskui kilsime į antrą aukštą.

Persirengimo kambarysWCStilizuota ikona su moters atvaizdu.

BaseinasPlaukimo baseinasPuikiai išsilaikęs plaukimo baseinas.

BaseinasLaiptaiKylame į antrą aukštą. Laiptai nukloti senais dokumentais.

VestibiulisPakilus į antrą aukštą atsiduriame vestibiulyje. Tiesiai – krepšinio salė. Kairėje – treniruoklių salė, o dešinėje – pastato archyvas.

ArchyvasPalinkusios lentynos archyve.

SvarstyklėsSvarstyklėsArchyvasSporto salėŽengiam į sporto salė. Pilno dydžio krepšinio salės – paskutiniu met pakankamai retas atradimas apleistuose pastatuose. Senos kaimo mokyklos įprastai turi mažas sporto sales ir tokios apleistos erdvės jau buvome pasiilgę.

Sporto salėSporto salėSporto salėGrindinysSporto salėTai tik dar vienas objektas, kuris įrodo, jog Lietuvoje toli gražu ne viskas dar yra atrasta. Saulės nušviesta salė priminė apie artėjančią vasarą. Šiuo įdomiu objektu ir uždarome šių metų žiemos sezoną. Iki greito.

 

 

#Klaipėdos apskritis

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__