ApleistaZona.lt

(Ne) Turistinis miesto gidas

Bankoko lėktuvų kapinės

2020/10/04 Administratorius 0 Komentarų

Prieš skrendant į Tailandą, iš anksto buvau nusistatęs, jog didysis metropolitenas tikrai nublanks prieš gamtą šioje Azijos šalyje. Apsilankius šiame skruzdelyne, iš esmės pakeičiau savo nuomonę. Norisi grįžti ir dar labiau patyrinėti sostinę Bankoką. Miestas yra suskirstytas rajonais, bet toli gražu nereiškia, jog geresniame rajone nebus lūšnynų ir atvirkščiai. Ramkhamhaeng rajone dangų raižo įspūdingo aukščio dangoraižiai, bet šalia jų – ne vienas technikos kapinynas.

Lėktuvų griaučiai

Boeing 747 ir keli MD-82 apleistoje teritorijoje guli jau daugiau, nei 10 metų. Žemė priklauso vietiniam verslininkui, kuris pamažu ardo keleivinius lėktuvus ir parduoda jų dalis, nors panašu, jog visa vertinga įranga jau parduota.

Boeing 747 Važiuoklės skyrius
MD-82 uodega

Tikrai nekasdieniška patirtis yra laisvai vaikščioti Boeing 747 salone ir netgi užeiti į pilotų kabiną. Lengviausias būdas patekti į vidų – per bagažo skyrių.

Bagažo skyrius

Įprastai skrendant lėktuvu, esame pasodinami į savo vietą ir jokios galimybės labiau apžiūrėti lėktuvą tikrai neturime. Čia galite pasijausti lyg veiksmo filmo herojai. Didžiulio Boeing 747 labirintais iš bagažo skyriaus rasti kelią į pilotų kabiną.

Garso ir šilumos izoliacija
Skrydžio palydovo sėdynė
Boeing 747 pilotų kabina
Valdymo pultas
Pagaminta 1986 metais
Instrukcijos keleiviams
Gigantas Boeing 747 ir palyginus mažas MD-82

Apžiūrėkime kas liko iš MD-82. Šalia Boeing esantis lėktuvas 2007 metais skraidindamas 130 keleivių Phuketo oro uoste pateko į avariją. Žuvo 90 žmonių.

Važiuoklės skyrius
McDonnell Douglas MD82 
Deguonies kaukė
MD-82 pilotų kabina
Posvyrio reguliavimo įtaisas
Vieta bagažui

Neužilgo aprašysiu dar keletą įspūdingų vietų, kurias pavyko atrasti Tailande. Ačiū už dėmesį ir gero likusio savaitgalio!

#Tailandas

Previous Post

Next Post

Parašykite komentarą

__